• klima keşif, klima / kombi bakımı, klima montajıÇalışma Saatleri:
    08.00 - 19.00
  • klima keşif, klima / kombi bakımı, klima montajıWhatsApp Hattı:
    0 505 671 72 05
  • klima keşif, klima / kombi bakımı, klima montajıHacı Kaymak Mah. Şefikcan Cad. Şehit Mehmet Akdemir Sok 5/F Selçuklu /KONYA

Demirdöküm Teknik Servis

Kombilerin bakımları yılda bir kez mutlaka yapılması gereken konuların başında geliyor. Kombi denildiği zaman ilk aklımıza gelen ısınma konusu oluyor ancak kombilerin yazında suyun ısıtılması için tercih edildiğini unutmamak gerekir. Dolayısıyla kombilerin neredeyse yılın 12 ayı boyunca aktif bir şekilde çalışmış olduğunu söyleyebiliriz. Kombilerin yıllık bakımlarının özellikle bahar döneminde yapılması gerekir. Çünkü kışın yoğun bir tempoda çalışan kombilerin artık bakım zamanının gelmiş olduğu, havasının ve de kullanılan parçaların muhafazasının bu şekilde başarılı sonuçlar verdiği bilinmektedir. Konya Demirdöküm servisi olarak bizler müşterilerimize hizmet verirken her daim bu şekilde bir tercih yapmaları konusunda onları uyarıyoruz. Bu sayede kombilerinin kullanım sürelerinin de çok daha uzun olacağı bilinir.

Konya Demirdöküm servisimiz yılın her mevsiminde ulaşılabilir olduğu gibi bakım ve tamir hizmetlerinde de her zaman ilk sıradaki yerini de almıştır. Konya Demirdöküm yetkili servisi  değiliz bizimle irtibata geçtiğiniz durumda bizler size en hızlı şekilde hizmetimizi ulaştırmaktayız. Kombi arızası yerinde giderildiği içinde çok hızlı bir süreç işletilir. Özellikle kış mevsiminde kombinin arıza yaptığını düşünürseniz bu noktada bizimle iletişime geçmenizin de başarılı sonuçlarının olacağını bilmeniz bizim için önemlidir. Kısacası kombinizin daha uzun ömürlü olması ve kullanım sırasında ekonomik çözümler sunması için mutlaka düzenli olarak yıllık bakım işleminin yapılması gerekir. Aksi durumda kombinizde her zaman arıza sorunuyla karşılaşabilirsiniz.

 http://www.konyademirdokumservis.com

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile