• klima keşif, klima / kombi bakımı, klima montajıÇalışma Saatleri:
    08.00 - 22.00
  • klima keşif, klima / kombi bakımı, klima montajıWhatsApp Hattı:
    0 532 372 13 31
  • klima keşif, klima / kombi bakımı, klima montajıHacı Kaymak Mah. Şefikcan Cad. Şehit Mehmet Akdemir Sok 5/F Selçuklu /KONYA

Kombi Kart Tamiri

Kombi Kart Tamiri

Kombilerin beyni konumundaki kombi kartları, kombilerin çalışma düzenini ayarlayan ve çalışma sistemini kontrol eden kombi parçasıdır. Kombi kartları ateşleme kartı ve elektronik kart olarak iki çeşitten oluşmaktadır. Ateşleme kartı üzerindeki elektrotlara akım göndererek gazın yanmasını sağlar. Elektronik kart ise ateşleme kartına komut göndererek işlevselliğini devam ettirir.

Ateşleme ve elektronik kartlarda kış aylarındaki soğuk iklim şartları ve düzensiz elektrik voltajının etkisiyle arızalar meydana gelebilmektedir. Yanma gibi tamir edilemez arıza boyutları haricinde kombi kartlarında tamir olasılığı mevcut bulunmaktadır.

YavuzTekik Konya'nın tüm ilçe ve semtlerine uzman çalışan kadrosu, kaliteli hizmet garantisi ile kombi kart tamiri hizmeti vermektedir. Kombi Kart Tamiri hizmetlerimizden yararlanmak için kombi servis destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile