• klima keşif, klima / kombi bakımı, klima montajıÇalışma Saatleri:
    08.00 - 22.00
  • klima keşif, klima / kombi bakımı, klima montajıWhatsApp Hattı:
    0 532 372 13 31
  • klima keşif, klima / kombi bakımı, klima montajıHacı Kaymak Mah. Şefikcan Cad. Şehit Mehmet Akdemir Sok 5/F Selçuklu /KONYA

Tesisat Temizleme Demirdöküm Konya

Tesisat Temizleme Demirdöküm Konya

tesisat temizleme

Radyatörlerinizde zamanla pas,kireç,tortu ve balçık oluşmaktadır. Özellikle yerden ısıtma ve kollektör sistemlerde bu durumlar daha sık meydana gelmektedir. Radyatörler içinde meydana gelen 1mm katman yaklaşık %10 verim kaybına sebep vermektedir. Radyatörlerin tıkalı olması protherm kombinizin verimsiz çalışmasına neden olmakta ve arıza çıkartmasına sebep vermektedir. Bir kombinin arıza vermesinin en büyük sebeplerinden biridir tesisat kirliliği. Son radyatörlerde ısınma sorunları ile başlayan bu durumlardan kurtulmak için senede 1 kere kombi bakımınız ile radyatöre uygun yerden temizleme kimyasalı koydurmayı ihmal etmeyin. Daha detaylı bilgi için protherm servisi bizlere danışın.

Servis Personelimiz yeterlilik durumu ;

Tüm personelimiz çeşitli sınavlardan ve testlerden geçtikten sonra işe başlamaktadırlar. Çağrı merkezi personellerimiz kombi teknik eğitimi almakta ve sizlere telefonda servis gelmeden önce yapmanız gereken işlemleri anlatmaktadırlar. Çağrı merkezi personellerimizden kombiniz ile alakalı tüm detaylı bilgileri alabilirsiniz. Ayrıca Teknik servis personelimiz heryıl kendi bünyemizde verilen eğitimlerden geçmekte ve bu eğitimler neticesinde bir sınava tabi tutulmaktadırlar. Sınav sonucu yeterlilik belgesi alamayanlar iş aktide son verilir. Her yıl üretilen yeni model protherm kombi cihazlarının tanıtımı yapılmakta ve bu ürünler hakkında teknik eğitim verilmektedir.

Servis Araçlarımız yeterlilik durumu ;

Araçlarımız en fazla 3 yıllık olup tüm bakımları zamanında yapılmakta, kışın herhangibir aksaklığa sebep vermeyecek şekilde yoğun döneme hazırlanmaktadırlar. Araçlarımızda protherm kombileriniz için hemen hemen tüm yedek parça bulunmaktadır. Bu sayede siz ikinci bir servis beklemek zorunda kalmazsınız. Arızanız aynı anda çözülür ve direk olarak sonuca gidilir.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile